Evidence a správa účetnictví je nepostradatelná pro každou firmu. Bez  správy účetnictví a daňové evidence se neobejde žádná firma. Ovšem jaký zvolit postup, aby nám administrace nezabrala nadmíru času s nejistým výsledkem? Oblíbeným pomocníkem jsou už několik let účetní programy, se kterými zvládnete vše podstatné, a stačí vám k tomu základní znalosti, které získáte během několika málo školení.

Ne každá firma si totiž může dovolit specialistu na správu účetnictví a daní, a někdy je to značně neekonomické. Právě v takovém případě vám může výrazně pomoci účetní systém.

Ale pozor, jeho instalace a počáteční nastavení vyžaduje pokročilé znalosti, proto pro začátek doporučujeme využít odborníka. Stejně tak je vždy dobré nechat si alespoň udělat revizi vašeho účetnictví, pokud nemáte zkušenosti v tomto oboru.

Bez účetních systémů se dnes neobejdete. Jejich velkou výhodou jsou navíc různé přesahy, které můžete využít pro rozvoj svého podnikání. Jedním z nich je velmi užitečný přesah do Business Intelliegence.

Správa účetnictví dnes jedině online

Může být správa účetnictví opravdu pohoda?

Není žádným tajemstvím, že právě účetnictví a daně jsou pro podnikatele často noční můrou a bohužel nezbytným zlem, o které je potřeba se postarat. Účetních systémů je nespočet, jak si ale vede na trhu legenda jménem Pohoda?

Překvapivě dobře, i dnes jde o hodnotný účetní program, který vám výrazně pomůže při vedení vaší firmy, postará se o vaše účetnictví, a dokonce vás připraví na podstatné legislativní změny – právě četnost aktualizací a celková podpora je velkou předností Pohody.

Pohodu si přetvoříte k obrazu svému, nabízí nespočet modulů a rozšíření pro různá odvětví

Účetní systém pohoda se nabízí v základním balíčku, který sám o sobě obsahuje mnoho užitečných funkcí, jako například tiskové sestavy, hlídaní důležitých termínů, propracovaný adresář, daňovou a účetní evidenci, správu DPH, správu faktur, elektronickou evidenci tržeb a podobně.

Přesto se ale může stát, že budete potřebovat něco, co Pohoda v základním balíčku neumí. Je ale velká šance, že danou funkci umí některé z nespočtu rozšíření, která přináší funkce na míru různým odvětvím.

  • intuitivní ovládání v přehledném designu
  • propracovaná agenda a přehledný adresář obchodních kontaktů
  • daňová evidence, správa účetnictví a DPH
  • správa faktur a objednávek
  • napojení na hotovostní prodej
  • správa skladového hospodářství
  • řešení pro elektronickou evidenci tržeb
  • mzdová a personální agenda
  • a mnoho dalších předností

Doplněk Business Intelligence pro okamžitou analýzu dat

Pokud máte Pohodu správně nastavenou, obsahuje velké množství na první pohled nevyužitelných dat, která jsou roztříštěna různé v systému. Pohoda s doplněk pro Business Intelligenci se ovšem naučila tato data zpracovávat a vytvářet z nich poměrně přesné datové výstupy, nad kterými můžete následně analyzovat například svou prodejní strategii. Data umí různě kombinovat a tvořit podrobné a lehce čitelné reporty.

Právě na rozšíření Business Intelligence se podíváme v dalším článku, představíme vám hlavní funkce a výhody tohoto rozšíření.

5/5 - (3 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *